Torbalı Elektrikçi Elektrik Tamir 0555 149 61 63

Torbalıda Elektrikçi arıyorsanız, torbalıda elektrik ustası ihtiyacınız varsa, elektrik servis hizmeti arıyorsanız Kayra Teknik olarak eviniz veya işyerinizdeki her türlü elektrik arızalarınızda bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz. Elektrik Konusunda işinde uzman ekibimiz ile arıza tespiti ve arıza giderme konusunda kaliteli hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlı servis hizmeti ile hizmetinizdeyiz.

Kayra Teknik Torbalı Elektrikçi olarak Torbalı da uzman ekibimiz ve profesyonel test ve ölçüm cihazlarımızla elektrik arıza tamir ve servis hizmetleimizi sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Elektrik arıza, elektrik tesisat kablo değişimi ve yenileme, elektrik tamircisi, sigorta atması, sigorta şalter arızaları ve değişimi, kaçak akım rölesi arıza değişim, şofben arıza ve tamir, elektrik kablo çekimi, klima elektrik hattı kablo çekimi, priz yer değişimi, lamba takma , avize takma avize montaj, sayaç taşıma, sayaç bağlama, zil arıza, internet telefon kablo çekim, vb işleriniz uygun fiyat kaliteli hizmet ile yapmaktayız.