Karabağlar Elektrikçi Karabağlar Elektrik Tamircisi Karabağlar Elektrik Ustası Elektrik Arıza Tamir Servis

Karabağlar Elektrikçi Kayra Teknik olarak İzmir Karabağlar İlçesinde elektrik konusunda uzman ustamız,  elektrik test ve ölçüm cihazlarımızla her türlü elektrik arıza, tamir ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Karabağlarda Elektrik ustası, elektrik tamircisi ihtiyacınız olduğunda 0555 149 61 63 numaramızdan bize ulaşabilir teknik servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Karabağlar Elektrik Tamircisi

Elektrik Enerjisini ev veya işyeri vb. meskenler içerisindeki linye hatlarına, alıcılara yani priz lamba hatlarıa dağıtımları sigorta veya şalterler üzerinden yapılır. Bu sigortaların akım değerleri bağlı bulundukları hattaki çalışacak cihazlara göre seçimi yapılır. Aydınlatma yani lamba tesisatlarındaki sigorta akım değerleri ile priz hatlarındaki sigorta akım değerleri ve kullanılan iletken kablo kesitleri farklıdır. Sigorta arızaları genelde gevşek bağlantı veya yanlış sigorta seçiminden kaynaklanır. Sigorta ve kablo kesit seçimleri son derece önemlidir.

Karabağlar Elektrik Arıza Servis

Herhangi bir arıza durumunda arıza sebebinin tespiti oldukça önemlidir. Atan bir sigortanın atmaması için sigorta değerinin yükseltilmesi çok yanlış bir uygulama olup olumsuz sonuçlara sebep olabilmektedir. Sigortayı attıran sebepler bulunmalı ve bu sorunlar giderilmelidir.

Karabağlar Klima Elektrik Kablo Çekimi ve Sigorta Bağlantısı

Montajı yapılan klima sistemleri için elektrik bağlantısı yapılması, klimaya kadar sigorta kutusu, buat veya prizden elektrik kablosu çekim işlemleri ve klima hattı sigorta şalter bağlantı işlemleri için bize ulaşabilirsiniz. Klimanızın btu değerine ve çekeceği akıma uygun olarak çekilecek kablomum kesiti ve sigortanın amper değeri tespit edilerek gerekli bağlantı ve kablo çekim işlemleri yapılmaktadır.

Karabağlar Kaçak Akım Rölesi Şalter Sigorta Değişimi

Eviniz veya işyerinizdeki herhangi bir cihazda veya buatlarda veya prizlerde topraklamaya akım kaçağı olması durumunda ya da insan üzerinde bir akım geçişi olması durumunda kaçak akım röleleri görev yapmaktadır.

Kaçak akım rölesinin bağlı olmadığı yerlerde veya arızalı olduğu yerlerde cihaz üzerinden kaçak yapan akım o cihaza dokunan kişiyi çarpabilir. Özellikle ani su ısıtıcı olan elektrikli şofbenlerde rezistansa kaçak olması durumunda bu akım su üzerinden o anda suyu kullanan kişiye geçebilmektedir. Bu gibi durumlar olmaması için kaçak akım rölesi bağlantısı yapılmalıdır.

Kaçak Akım rölesinin sürekli atması durumunda sisteme bağlı cihazlarda bir kaçak durumu olabilir veya kaçak akım rölesi arızalı olabilir. Bu gibi durumlarda gerekli arıza tespiti ve onarımı için bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kayra teknik olarak uzman ekibimiz ile her türlü elektrik arızalarında servis hizmeti sunuyoruz.

Karabağlar Avizeci Karabağlar Avize Montajı

Karabağlar bölgesinde satın aldığınız avizelerinizin montajını sağlam ve temiz işçilik ile yaptırmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Elektrik Ustası

Karabağlarda işin ehli elektrik ustası arıyorsanız kayra teknik olarak sizlere elektrik ile ilgili konularda arıza tamir ve tadilat servis hizmeti vermekteyiz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Elektrik Arıza Karabağlar, Şalter Değişimi Karabağlar, Sigorta Değişimi Karabağlar, Elektrikçi Karabağlar, Elektrik tamirci Karabağlar, elektrik ustası Karabağlar, Elektrik Arıza Karabağlar

https://www.kayrateknik.com