Telefon İnternet Hattı Bağlantı Kablo Çekim 0555 149 61 63

Kayra Teknik Olarak kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlar ile internet hattınız için gerekli olan adsl vdsl kablo çekim işlemlerinizi temiz bir işçilik ile yapıyoruz. İsteğinize göre cat5, cat6 kablo veya iki telli üç telli dört telli beş telli telefon kablosu ya da köken kablosu çekim işlemlerini yapıyoruz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşarak keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kaliteli İşçilik İle İnternet Hattınızı Yeniliyoruz

Fiber altyapının olmadığı birçok yerde bakır kablolar ile adsl ve vdsl internet erişimi sağlanmaktadır. Daireler içerisindeki telefon hattı ile bina girişi veya telekomun dağıtım kutuları arasındaki bakır kablolar yıllar geçtikçe bozulmakta ve kabloda kopmalar kırırlmalar meydana gelmektedir. Bu kopmalar sonucu internet ve telefon sinyalleri kesilerek internete ve telefon hizmetine erişim sağlanamamaktadır. Bu durumda mevcut kablonun yenilenmesi gerekmektedir. 

İzmir Adsl İnternet Hattı Modem Kablo Çekimi

İnternet Hattınızda Kopmalar var ise İnternet hattınızda adsl vdsl hattınızda kablo kopuklukları varsa sinyallerinizde gitme gelmeler oluyorsa internet hızınızda düşme vs oluyorsa mevcut kablonuzu yenilemek gerekebilir.

İzmir Bina İçi İnternet Adsl Kablo Değişimi ve Yenileme

Kayra Teknik Elektrik Elektronik olarak İzmir içi ve ilçelerinde telefon internet hattı kablo çekim hizmetini Kaliteli Hizmet Anlayışı ve uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Modem Adsl Vdsl İnternet Hattı Kablo Çekimi Bozyaka İzmir, Modem Adsl Vdsl Kablo Çekimi Karabağlar İzmir, Telefon Hattı  İzmir, Telefon İnternet Kablo Çekimi İzmir, Telefon İnternet Adsl Vdsl Kablo Çekimi Karabağlar, Telefon İnternet Adsl Vdsl Kablo Çekimi Gaziemir
https://www.kayrateknik.com