Çamaşır Makinesi Tamir Servis Ayrancılar 0555 149 61 63

Kayra Teknik Olarak Ayrancılar da Çamaşır makinesi tamir teknik servis hizmeti vermekteyiz. Çamaşır makinesi ile ilgili arıza durumlarında tamir servis hizmeti almak için bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makineniz ısıtmıyor mu? Çamaşır makinenizin rezistansı mı değişmesi gerekiyor? bu gibi arızalarınızda bize ulaşmanız durumunda  cihazınızda gerekli kontrolleri yaparak arızalı parça tespiti yaparak size bilgilendiriyor ve onay vermeniz durumunda arızalı parça değişimi yapıp test ve kontrolleri yaparak size teslim etmekteyiz.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Rulman Değişimi

Çamaşır makinenis sesli uğultulu ve gürültülü çalışıyorsa sıkma sırasında aşırı ses ve makineniz yerinden oynuyorsa gerekli bakım ve rulman değişimi tamir işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Isıtıcı Rezistans Değişimi

çamaşır makineniz suyu ısıtmıyor veya çok geç ısıtıyorsa, makineniz sigorta atırıyorsa rezistans değişimi gerekiyorsa bize ulaşmanız durumunda gerekli test kontroller ve arıza tespitini yaparak gerekli değişimi yapıyor test ve kontrollerini yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Ustası

Çamaşır makinenizde herhangi bir arıza varsa ve Ayrancılarda çamaşır makinesi ustası arıyorsanız bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi servisi olarak her türlü arıza ve bakım tamir işlemlerinde sizlere teknik servis hizmeti vermekteyiz.

https://www.kayrateknik.com