Çamaşır Makinesi Tamir Servis Ayrancılar 0555 149 61 63

Kayra Teknik olarak izmir Ayrancılar Her marka çamaşır makinesi kurulum montaj hizmeti ve arızalarınızda tamir bakım ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Servis talepleriniz için bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makinesi ile ilgili arızalarınızda Kayra teknik olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Çamaşır makinenizin su almaması ve tıkamaya başlamaması durumunda makinenizin su giriş kontrolleri yapılmalıdır. Dışarıdan su girişi varsa ve makine hala su almıyorsa makinenizin su alma ventillerinde veya buna bağlı anakart çıkışlarında arıza olabilir. Gerekli test ve kontroller yapılarak parça değişimi yapılmalıdır.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Sürekli Sigorta Attırıyor

Çamaşır makinesinin sürekli sigorta şalter atıırması veya kaçak akım rölesi attırması durumunda makinenizin iç kısmında bulunan parçalarda gövdeye kaçak veya arıza olabilmektedir.

Çamaşır Makinesi Suyu Su Isıtmıyor

Makinenizin suyu ısıtmaması ve soğuk suyla yıkama yapması durumunda rezistans arızası veya anakart ile ilgili arızalar olabilmektedir.

Ayrancılar Çamaşır Makinesi Sesli Çalışıyor

Ayrancılar Çamaşır makinesi sesli çalışıyor, ayrancılar çamaşır makinesi rulman değişimi, çamaşır makinesi amortisör değişimi, çamaşır makinesi kapak kapanmıyor kapak açılmıyor arızası ve kapak değişimi, çamaşır makinesi filtre değişimi, çamaşır makinesi sigorta attırıyor, çamaşır makinesi fişi yandı, çamaşır makinesi kaçak akım rölesi attırıyor, çamaşır makinesi dönmüyor, çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi sıkmıyor vb arızalarınızda bize ulaşmanız yeterli.

Çamaşır makinesi tamir servis Ayrancılar, Çamaşır makinesi tamir servis Yazıbaşı, Çamaşır makinesi tamir servis Kuşçuburun, Çamaşır makinesi tamir servis Pancar, Çamaşır makinesi tamir servis Oğlananası, Çamaşır makinesi tamir servis Tekeli, Çamaşır makinesi tamir servis Develi,