İzmir Elektrikli Şofben Montaj Kurulum Servis

Kayra Teknik olarak İzmir ilçelerinde elektrikli şofben ani su ısıtıcısı satışı ve montajı servis hizmeti vermekteyiz. Elektrikli şofben satın almak veya satın aldığınız elektrikli şofbenin kurulumunu montajını yaptırmak istiyorsanız bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

ELektrikli şofben montajlarınızı kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla yapmaktayız. Şofben için en uygun elektrik hattı seçimi yaparak gerekirse elektrik panosundan hat ayrımı sigorta bağlantısı ve antigron kablo çekimi tarafımızdan yapılarak gerekli test ve kontroller yapıldıktan sonra sizlere teslim etmekteyiz.

İzmir Elektrikli Şofben Servisi Şofbenci

Elektrikli şofben kurulumu ve montaj hizmetini kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla yapmaktayız. Elektrikli şofbeninizin takılacak olan yerin tesisatının şofbene uygun olup olamdığının kontrolünü yapmaktayız. Eğer tesisat yeteri kadar elverişli değilse sigorta kutusundan şofbenin takılacağı yere kadar kablo çekimi yapmakta ve gerekirse sigorta şalter değişimlerini de yapmaktayız.

Elektrikli Şofben Servisi

Elektrikli şofbenlerinizde ısıtmama sorunu veya şofbenin sürekli kaçak akım rölesi atırması, şofbenin sürekli sigorta şalter attırması durumlarında, şofbeninizin rezistansının değişmesi gereken bir durum varsa gerekli kontroller yapılıp gerekli müdahalenin yapılması gerekir.

İzmir Elektrikli Şofben Tamircisi

Elektrikli şofben ile ilgili sorunlarınızda mesela şofben sigorta attırıyor, şofben ısıtmıyor, şofbenden su gelmiyor gibi arıza durumlarında bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

https://www.kayrateknik.com