İzmir Perde Stor Korniş Montaj Ustası İzmir Kornişçi İzmir Korniş Metre Fiyatları

İzmir Kornişçi Korniş Montaj Ustası, Kayra Teknik olarak izmir ilçelerinde perde stor korniş montajlarınızı temiz ve sağlam işçilik ile uygun fiyatlarla yapmaktayız. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Kornişçi İzmir Perde Korniş Takma Ustası

Evimize şık bir görünüm katan ve pencerelerimizden evin içerisinin görülmesini engelleyen ve güneş ışınlarının evin içerisine girmesini önlemek amacıyla perdeler kulanılmaktadır. Bu perdelerin rahat bir şekilde asılması ve sürülerek açılıp kapanması için perde rayları yani kornişler kullanılır. Bu kornişler plastik veya metal maddelerden üretilmekte tekli ikili üçlü korniş çeşitleri kullanılmaktadır.

İzmir Perde Korniş Fiyatları

Stor Perde çeşitleride günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Korniş takılan perdenin ağırlığını taşıdığı için montajı son  derece önemlidir. çünkü yanlış şekilde montajı yapılan kornişler zamanla yerinden çıkarak düşmekte ve perdeler zarar görebilmektedir. Bu yüzden pere korniş montajı titizlikle ve uzman kişilerce yapılmalıdır.

İzmir Perde Korniş Montajı

Kayra Teknik olarak perde korniş ve stor perde montajlarınızı titizlikle ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

İzmir Perde Korniş Montaj, İzmir Kornişçi, İzmir Korniş Montaj Ustası
https://www.kayrateknik.com