Merkezi Sistem Uydu Arıza Servis Torbalı 0555 149 61 63

Merkezi Uydu Sistemlerinde santral kaynaklı veya çekilen kablolardan kaynaklı ya da kablo bağlantılarından kaynaklı arızalar olabilmekte ve yayın izlenilmesi sırasında sıkıntılar çıkabilmekte veya hiç yayın izlenenemesi gibi durumlar olabilmektedir. Uydu sistemlerinde yaşanan arızalardan bir tanesi de ev içerisindeki dağıtıcı spilitterdan kaynaklı arızalardır. Yanlış Bağlantı veya Spilitter kaynaklı arızalardan ötürü tv yayını kopabilmekte veya sinyal zayıflaması olabilmektedir. Bu arızaların tespiti Profesyonel kişilerce ve profesyonel cihazlarla yapılmalıdır.

Bu arızaları yaşamamak veya arıza sonrası çözüm bulmak için işi, tv uydu sistemleri konusunda uzman işinin ehli ve profesyonel ekipman kullanan kişilerce yapılmalıdır.

Kayra Teknik olarak profesyonel teçhizat ve işinde uzman ekibimiz ile sizlere teknik destek servis hizmeti uygun fiyatla sunmaktayız. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Merkezi sistem uydu arıza tamir servis torbalı, merkezi çanak anten lnb değişim torbalı, merkezi sistem adaptör, merkezi sistem trafo arıza değişim, merkezi sistem çalışmıyor, merkezi sistem kablo çekimi, merkezi sistem sinyal yok, merkezi sistem televizyonda sinyal yok, merkezi sistem priz değişim, merkezi sistem priz