Ayrancılar Buzdolabı Tamircisi Buzdolabı Teknik Servis

Kayra Teknik olarak Ayrancılar da buzdolabı tamiri, derin dondurucu dipfriz (deepfeeze) teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrancılarda buzdolabı ustası, buzdolabı tamircisi ve buzdolabı teknik servisi arıyorsanız, servis Talepleriniz için bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Buzdolabı Soğutmuyor

Buzdolabınızın soğutmaması vb durumlarda gerekli arıza tespiti yapılarak, gerekliyse kompresör değişimi, buzdolabı gaz basma, buzdolabı elektronik kart arıza tamiri gibi işlemleri yapıp gerekli test ve kontrolleri yaparak sizlere teslim etmekteyiz.

Ayrancılar Derin Dondurucu Tamircisi

Derin dondurucu arızalarınızda bize ulaşmanız durumunda gerekli test ve kontrolleri yaparak sizlere arıza konusunda bilgi vererek ınay vermeniz durumunda tamir işlemini yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Ayrancılar Buzdolabı Gaz Basma

Buzdolabınız soğutmuyorsa gaz kaçması veya gaz eksiltmesi gibi bir arıza durumu varsa gaz kaçma sebeplerinin tespiti ve obarımı tamiri ve sonrasında gaz basma işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Buzdolabı Sigorta Attırıyor

Buzdolabınızın sigorta şalter attırması durumunda gerekli arıza tespiti için bize ulaşabilir uzman personelimizden arıza destek ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrancılar Buzdolabı Tamircisi Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabınız ile ilgili her türlü arıza durumunda soğutmama, buz çözmeme, buzdolabı sesli çalışması, buzdolabı motor tamiri, buzdolabı kompresör değişimi, buzdolabı sigorta attırıyor, buzdolabı kaçak akım rölesi attırıyor, buzdolabı şalter attırıyor vb arıza durumlarında teknik servis hizmetimiz vardır.

Ayrancılar Buzdolabı Ustası

Ayrancılar da buzdolabı tamircisi ustası ihtiyacınız varsa bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kayrateknik.com