Merkezi Sistem Uydu Ayrancılar Torbalı 0555 149 61 63

Aynı ev veya yapıda ikamet eden hane sayısı ve hanelerdeki tv kullanıcı sayısı arttıkça mevcut çanaklardaki lnblerin çıkışları yetersiz kalmakta, çatıda veya balkonlarda çanak anten sayısı artmakta ve bu durum da binalarda görüntü kirliliği ve bazı sıkıntılar olmaktadır. Bu sıkıntıları çözmek veya en başından sıkıntı yaşamamak için çözüm, merkezi sistem uydu kurulumunu işinde uzman kişilere yaptırmaktır.

Merkezi sistem uydu sistemlerinde çıkışlardan istenilen abone sayısı kadar 10, 16 , 24 , 32 , 40 , 52 , 64 , 80 vb alınabilmekte, güç veya sinyal kaybı olmadan yayınlar izlenebilmektedir.

Kaliteli malzeme ve uygun fiyatlı merkezi sistem uydu kurulumu yaptırmak istiyorsanız Kayra Teknik 0555 149 61 63 numaramızdan bizimle iletişime geçip ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Uydu Ustası Ayrancılar, Uydu Ustası Torbalı,Merkezi sistem arıza, merkezi sistem adaptör arıza, merkezi sistem çalışmıyor, merkezi sistem yayın yok, merkezi sistem teknik servis, merkezi sistem kurulum, merkezi sistem tamir, merkezi sistem kablo çekimi, merkezi sistem keşif.

Merkezi Sistem Uydu Kurulumu Ayrancılar Torbalı İzmir, Merkezi Sistem Çanak Lnb  Ayarı Ayrancılar İzmir, Ayrancılar Çanak Uydu montajı, Torbalı Çanak Uydu montajı, Ayrancılar Uydu Cihazı Satışı, Uyducu Ayrancılar Torbalı