Merkezi Sistem Uydu Ayrancılar Torbalı 0555 149 61 63

Aynı ev veya yapıda ikamet eden hane sayısı ve hanelerdeki tv kullanıcı sayısı arttıkça mevcut çanaklardaki lnblerin çıkışları yetersiz kalmakta, çatıda veya balkonlarda çanak anten sayısı artmakta ve bu durum da binalarda sayısı artan çanak antenlerden dolayı görüntü kirliliği ve bazı sıkıntılar olmaktadır. Bu sıkıntıları çözmek veya en başından sıkıntı yaşamamak için çözüm, merkezi sistem uydu kurulumunu işinde uzman kişilere yaptırmaktır.

Merkezi sistem uydu sistemlerinde çıkışlardan istenilen abone sayısı kadar 10, 16 , 24 , 32 , 40 , 52 , 64 , 80 vb alınabilmekte, güç veya sinyal kaybı olmadan yayınlar izlenebilmektedir.

Kaliteli malzeme ve uygun fiyatlı merkezi sistem uydu kurulumu yaptırmak istiyorsanız Kayra Teknik 0555 149 61 63 numaramızdan bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Ayrancılar Torbalı Merkezi sistem arıza, Ayrancılar merkezi sistem adaptör arıza, Ayrancılar merkezi sistem çalışmıyor, Ayrancılar merkezi sistem yayın yok, Ayrancılar merkezi sistem teknik servis, Ayrancılar merkezi sistem kurulum, Ayrancılar merkezi sistem tamir, Ayrancılar merkezi sistem kablo çekimi, Ayrancılar merkezi sistem keşif.

Merkezi Sistem Uydu Kurulumu Ayrancılar İzmir, Merkezi Sistem Çanak Lnb  Ayarı Ayrancılar İzmir