Buca İnternet Hattı Telefon Adsl İnternet Kablo Çekimi Modem Kurulumu

Buca İnternetçi Kayra Teknik Olarak İzmir buca ilçesinde internet hattınız için gerekli olan adsl vdsl veya fiber kablo çekim işlemlerinizi temiz bir işçilik ile yapıyoruz. Bina Girişi telekom ankastre kutusundan dairenize kadar mevcut hatların kontrollerini kablo test ölçüm cihazlarımızla yapıyoruz. Kablolar kullanılamaz durumda veya kopuklar var ise veya yenilenmesi gerekiyorsa Mevcut hattın durumuna bakılarak İsteğinize göre cat5, cat6 kablo veya 3 telli 4 telli 5 telli telefon kablosu ya da köken kablosu çekim işlemlerini yapıyoruz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşarak keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Buca İnternet Adsl Vdsl cat5 cat6 Telefon Hattı Kablo Çekimi

Fiber altyapının olmadığı birçok yerde bakır kablolar ile telefon hatları üzerinden adsl ve vdsl internet erişimi sağlanmaktadır. Daireler içerisindeki telefon hattı ile bina girişi veya telekomun dağıtım kutuları arasındaki bakır kablolar yıllar geçtikçe bozulmakta ve kabloda kopmalar kırırlmalar meydana gelmektedir. Bu kopmalar sonucu internet ve telefon sinyalleri kesilerek internete ve telefon hizmetine erişim sağlanamamaktadır. Bu durumda mevcut kablonun yenilenmesi gerekmektedir. 

Modem Adsl Vdsl İnternet Hattı Kablo Çekimi Buca, Modem Adsl Vdsl Kablo Çekimi Buca, Telefon Hattı Buca, Telefon Kablo Çekimi Buca
https://www.kayrateknik.com