Tavan Vantilatörü Montaj Torbalı 0555 149 61 63

Kayra Teknik olarak Tavan Vantilatörü Montajlarınızı tecrübeli ekibimizle uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Yazın sıcak günlerinde serinlemek için kullanılan vantilatörler; hava akımını arkadan ön tarafına pervane yardımıyla hızlı bir şekilde vermesiyle istenilen ortamı serinletirler. Ayaklı ve duvara montajlı tiplerinin yanı sıra avize kısmına montajı yapılan tavan tipi vantilatörlerde mevcuttur. Bu tip vantilatörler üzerindeki duy veya duylar vasıtasıyla avize görevide görmekte üzerindeki anahtarlamalar yardımıyla hem motor açılıp kapatılabilmekte hem de ışık kısmı aılıp kapatılabilmekte hem de motorun vantilatörün hız kademesi yavaş orta ve hızlı olmak üzere ayarlanabilmektedir.

Tavan Vantilatörü hareketli bir cihaz olduğu için montajının yapılacağı yer sağlam olmalı ve montajının işin ehli kişilerce yapılması önemlidir.

Tavan Vantilatörü Torbalı Ayrancılar, Tavan Vantilatörü Montajı Torbalı Ayrancılar, Vantilatör Arıza, Vantilatör Tamircisi Ayrancılar Torbalı, Tavan Vantilatörü kurulum Torbalı Ayrancılar
https://www.kayrateknik.com