İzmir Konak Uyducu Konak Uydu Tamircisi Konak Çanak Anten Kurulum Montaj Konak Uydu Servisi

Konak Uyducu Kayra Teknik olarak İzmir Konak ilçesinde, tv televizyon uydu çanak anten sistemleri ile ilgili montaj kurulum ve arıza tamir teknik servis hizmeti vermekteyiz. Servis talepleriniz için bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Konak Uydu Çanak Anten Kurulumu ve Montajı

Uydu çanak anten kurulumunda dikkat edilmesi gereken husus, antenin montajının yapılacağı beton zeminin veya demir aksamların sağlam olmasıdır. Zemin veya sabitlemesi yapılacak demir aksam sağlam olmadığı takdirde çanak antenin yönü ve sinyal ayarı; rüzgar, yağmur ve benzeri etkilerle bozulabilir ve uydu sinyalini sağlıklı bir şekilde alamayabilirsiniz. Bu sebeple, uydu ustası seçiminde işin ehli kişilere ulaşmak ve işi sağlam bir şekilde yaptırmak, sinyal ayarının profesyonel hassas test ve ölçüm cihazlarıyla yapılması önemlidir.

İzmir Konak Çanak Anten Uydu Tamircisi

Kayra Teknik olarak uydu sistemleri çanak anten kurulum montaj işlerinizi uzman personelimiz ve profesyonel test ölçüm cihazlarımızla uygun fiyatlarla yapmaktayız. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilir servis kurulum montaj veya arıza taleplerinizi iletebilirsiniz.

İzmir Konak Uydu Cihazı Satışı

Hd veya sd scartlı uydu alıcısı çeşitleri ile uydu satışı ve servisi yapmaktayız.

Konak Uydu Çanak Anten Sinyal Ayarlama

Uydu Çanak Anteninizin sinyali kaçtıysa rüzgar vb etkilerle çanak anteniniz yerinden oynadıysa ve artık televizyonunuzda ve uydu alıcınızda sinyal yok arızası ve uyarısı alıyorsanız bize ulaşmanız durumunda sinyal seviyenizi hassas şekilde ayarlıyarak çanak anten sabitlemesini yapmaktayız.

Konak Uydu Çanak Anten Kablosu Çekimi Kablo Yenileme ve Kablo Değişimi

Çanak Anteninizin bulunduğu yerden veya binadaki merkezi sistem santralinden dairenize evinize gelen uydu sinyalinde azalma veya sinyalde kopma veya yayınlarda donma oluyorsa uydu kablonuzda temassızlık veya kablonuzda kopmalar olabilmektedir. Bu gibi durumlarda uydu anten kablonuzun değişmesi gerekmektedir. Oturduğunuz bina içerisinde merkezi sistem santralinden veya çanak antenin bulunduğu çatıdan en uygun yerden kablo çekimi için keşif yapılarak kablo çekim işleminiz yapılmaktadır.

İzmir Konak Çanak Anten Lnb Elembi Elenbi Değişimi

Arızalı olan lnb elembi elenbi değişimi için, cihazla sağlamlık ve sinyal test işlemleri yapılarak gerekli durumlarda lnb değişimi tekli ikili dörtlü ve skizli olmak üzere isteğinize ve çıkış sayısına göre seçimi ve montajı yapılmaktadır.

İzmir Konak Uyducu, İzmir Konak Uydu Tamircisi, İzmir Güzelyalı Uyducu, İzmir Göztepe Uyducu, İzmir Güzelyalı Uydu Tamircisi, İzmir Göztepe Uydu Tamircisi, İzmir Üçkuyular Uyducu, İzmir Üçkuyular Uydu Tamircisi, İzmir Konak Çanak Anten Kurulumu, İ;zmir Güzelyalı Çanak Anten Kurulumu, İzmir Göztepe Çanak Anten Kurulumu, İzmir Üçkuyular Çanak Anten Kurulumu, İzmir Konak Merkezi Sistem Uydu Sinyal Yok Tamircisi, İzmir Güzelyalı Merkezi Sİstem Sinyal Yok Tamircisi, İzmir Göztepe merkezi sistem sinyal yok tamircisi

https://www.kayrateknik.com