Termosifon Kurulum Montaj Ayrancılar 0555 149 61 63

Kayra Teknik olarak İzmir Ayrancılar bölgesinde Termosifon kurulum ve montaj, termosifon arıza tamir bakım ve servis hizmetini, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla sizlere sunmaktayız. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşarak montaj kurulum ve arıza servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrancılar Termosifon Montaj

Termosifon Montaj ve Kurulum talepleriniz için bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrancılar Termosifon Tamir Teknik Servisi

Her marka termosifon tamir bakım ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Ayrancılar Termosifon Suyu Su Isıtmıyor

Termosifon su ısıtmama probleminde termosifonun ısıtıcı rezistansı arızalnmış veya aşırı kireçlenmiş olabilmektedir. Bir başka arıza sebebi termostat arızası veya termosifon enerji besleme hattındaki kopmalar olabilmektedir. Arıza durumunda bize ulaşmanız durumunda gerekli test ve kontroller yapılarak arızalı parça tespiti ve değişimi yapılarak teslim edilmektedir.

Ayrancılar Termosifon Sigorta Şalter Attırıyor

Termosifonun sigorta şalter attırması veya kaçak akım rölesi attırması durumunda termosifonun ısıtıcı parçasında kaçak olma durumu veya cihaz içerisinde kısa devre vb durum olabilmektedir.

Ayrancılar Termosifon Su Kaçırıyor

Termosifonlarda su kaçırma sebeplerinden birisi soğuk su girişindeki emniyet ventilinden olabilmektedir. Kazan içi basıncı aşırı yükselmesinden dolayı emniyet amaçlı ventil basınç düşürme için su tahliye edbilmekte veya ventil arızalanması durumundada su kaçırabilmektedir.

Bir Başka su kaçırma sebebi patlak hortum ve flaksleden veya iyi sıkılamayan rekor ve bağlantılardan olabilmektedir.

Ayrancılar Termosifon Çalışmıyor

Termosifon Kurulumu Ayrancılar,Termosifon Kurulum Montaj Türkmenköy, Termosifon Kurulum Montaj Kısıkköy, Termosifon Kurulum Montaj Pancar, Termosifon Kurulum Montaj Tekeli, Termosifon Kurulum Montaj Develi, Termosifon Kurulum Montaj Oğlananası, Termosifon Kurulum Montaj Yoğurtçular

 

https://www.kayrateknik.com