Perde Korniş Montajı Ayrancılar 0555 149 61 63 Uygun Fiyat

Ayrancılar Kornişçi Ayrancılar Korniş Takma Ustası olarak İzmir Ayrancılarda Perde stor korniş montajlarınızı temiz ve sağlam işçilik ile yapmaktayız. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Perde Korniş Montaj

Evimize şık bir görünüm katan ve pencerelerimizden evin içerisinin görülmesini engelleyen ve güneş ışınlarının evin içerisine girmesini önlemek amacıyla perdeler kulanılmaktadır. Bu perdelerin rahat bir şekilde asılması ve sürülerek açılıp kapanması için perde rayları yani kornişler kullanılır. Bu kornişler plastik veya metal maddelerden üretilmekte tekli ikili üçlü korniş çeşitleri kullanılmaktadır.

Ayrancılar Stor Perde Montaj Ustası

Stor Perde çeşitleride günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Korniş takılan perdenin ağırlığını taşıdığı için montajı son  derece önemlidir. çünkü yanlış şekilde montajı yapılan kornişler zamanla yerinden çıkarak düşmekte ve perdeler zarar görebilmektedir. Bu yüzden pere korniş montajı titizlikle ve uzman kişilerce yapılmalıdır.

Ayrancılar Korniş Ustası

Kayra Teknik olarak perde korniş ve stor perde montajlarınızı titizlikle ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Ayrancılar korniş takma

Ayrancılar Perde Korniş Montaj
Pancar  Perde Korniş Montaj
Tekeli Perde Korniş Montaj
Oğlananası Perde Korniş Montaj
Yoğurtçular Perde Korniş Montaj
Demirci Perde Korniş Montaj
https://www.kayrateknik.com