Fiber İnternet Kablo Çekimi Modem Kurulumu 0555 149 61 63

Gelişen Teknoloji ile Eski tip kablolo internet hatlarının yerini yüksek hızla sinyal iletimi sağlayan fiberoptik kablo sistmleri aldı. Fiberoptik eski bakır kablolar gibi elektriksel sinyal yerine ışık sinyalini ietirler. ışık sinyalini ise içerisindeki kristal cam parçacıkları ile iletirler.Bu sayede çok yüksek hızlara ulaşılması mümkün olmuştur. 

Fiber optik kablolar cam yapıda olduklarından çok hassastırlar. En ufak bir bükülme darbe vs gibi etkenlerde kırılabilir ve sinyal iletimi kesilebilir. Bu sebeple Fiber kablo çekimi ve kablo çekimi sonrası kablonun muhafazası çok önemlidir.

Kayra teknik olarak fiberoptik kablo çekimi ve modem kurulum montajı ve modem için gerekli elektrik hattı çekim İzmir Torbalı Ayrancılar ve İzmir İçi İlçelerinde uygun fiyatla ve kaliteli işçilik ile hizmet vermekteyiz.

Modem İnternet Hattı cat6 Kablo Çekimi Ayrancılar Torbalı İzmir, Fiber Kablo Çekimi Ayrancılar Torbalı İzmir, Fiberoptik Kablo Çekimi Ayrancılar Torbalı İzmir, Telefon Hattı Ayrancılar Torbalı İzmir, Telefon Kablo Çekimi Ayrancılar Torbalı İzmir