Selçuk Kameracı Güvenlik Kamera Sistemleri Kurulum Montaj Kamera Arıza Tamir Servis

Selçuk kameracı Kayra Teknik olarak eviniz, işyeriniz, dükkanınız, oturduğunuz apartman veya siteleriniz için güvenlik sistemleri kamera montaj ve kurulumlarınızı uzman ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışı ile yapmaktayız. Güvenlik Kamera sistemleri keşif, kurulum veya arıza talepleriniz için bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Selçuk Uygun Fiyatlı Güvenlik Kamera Sistemleri

Eviniz veya işyerinizin güvenliği açısından kamera sistemleri önemlidir. Kamera sistemleri ile kurulan kameraların görüş alanında yaşanan olaylar kamera sistemi dvr cihazı hard diskinde kayıt altına alınmakta ve daha sonra olayın çözülmesi için bu kaydedilen kayıtlar izlenebilmekte veya yedekleri alınabilmektedir. Ayrıca kameraların ev veya işyerinizde bulunması caydırıcı olabilmektedir. 

Kamera sistemleri seçimi için keşif yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Ev, dükkan, apartman, site veya işyerinizin büyüklüğüne göre kamera sayısına bağlı olarak dörtlü sekizli onaltılı veya otuzikili dvr kayıt cihazı seçimi yapılmalıdır. Kameraların seçiminde kameranın kayıt çözünürlük özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Kullanılan kameralarda gece görüş özelliğinin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Dvr cihazının görüntüleri kaydetmesini sağlayan hard disk seçimide kamera sayısı ve istenilen kayıt gün sayısına göre seçimi yapılır. Kamera sayısına bağlı olarak kameralara enerji veren adaptör seçimi yapılır. Ses kaydı isteniyorsa uygun noktalara ses kaydı için mikrofon montajı veya mikrofonlu kamera montajı yapılır. Kamera sisteminin anlık olarak cep telefonundan izlenilmesi isteniyorsa dvr kayıt cihazına modemden internet bağlantı kablosu çekilerek kayıt cihazı dvr internete bağlanır. Telefondan kameraların izlenebilmesi için cep telefonuna android veya ios iphone yazılımı yüklenerek cep telefonu ile kayıt cihazı eşleştirilir. Kamera sistemlerinde artık gece renkli görüntü alabilen modellerde bulunmaktadır.

Apartman Kamera Sistemleri Selçuk, Kameracı Selçuk, Kamera Tamirci Selçuk, Kamera Ustası Selçuk, Kamera sistemleri montaj Selçuk, kamera kurulum Selçuk, kamera sistemleri Selçuk, cctv kamera sistemleri Selçuk, ip kamera kurulum Selçuk, uzaktan izleme kamera Selçuk, gece görüşlü kamera Selçuk, hikvision dunlop dahua kamera satış montaj kurulum Selçuk, Dvr Kayıt cihazı Selçuk izmir, dvr hard disk arıza Selçuk, dvr kayıt cihazı tamir Selçuk, Bebek Bakıcı Güvenlik Kamera Kurulum Selçuk

https://www.kayrateknik.com