Elektrikli Soba Isıtıcı Tamirci Ayrancılar 0555 149 61 63

Kışın Kullanılan ısınma araçlarından bir tanesi olan elektrikli sobalar elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirerek bulunan ortamın ısısını yükselterek ısınmayı sağlar. Yapı olarak oldukça basit olan bu sobalar çalışma esnasında veya dış etkenlere bağlı olarak arıza yapabilmektedir.Başlıca arıza sebepleri; Soba anahtar çalışmıyor, soba anahtar arızalı, soba kablo kopuk, soba rezistans kopuk, soba rezistans arızalı, soba termostat arızalı, soba devrilme emniyeti arızalı vb arızalardır. Sorun ne olursa olsun arızanın tespiti yapılarak gerekli parçanın değişmesi geçici çözümler yerine kalıcı çözümler bulunmalıdır.

Ayrancılar Soba Tamircisi

Her Türlü Soba Ufo infrered ısııcı arıza ve servis hizmetleri için Kayra Teknik Olarak uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Ayrancılar Soba Rezistans Değişimi

Ayrancılar soba Tamir, Torbalı Soba Tamir, Ayrancılar Soba Arıza Servis, Torbalı Soba Arıza Servis, Ayrancılar Elektrikli Soba Tamir, Torbalı Elektrikli Soba Tamir, Soba Tamir Tekeli, Soba Tamir Oğlananası, Soba Tamir Yoğurtçular, Soba Tamir Yeşilköy, Soba Tamir Yazıbaşı, Soba Tamir Kuşçuburun

https://www.kayrateknik.com