Karabağlar Yeşilyurt Bozyaka Elektrikli Şofben Kurulum Montaj Tamir ve Teknik Servis

Elektrikli şofben satın almak veya satın aldığınız elektrikli şofbenin kurulumunu ve montajını yaptırmak istiyorsanız kayra teknik ayrancılar olarak uzman ekibimiz ile temiz kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla sizlere montaj hizmeti sunuyoruz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Elektrikli Şofben Montaj Tamir ve Teknik Servisi

Elektrikli şofbenler uygun fiyatı pratik kullanımı sebeiyle veya doğalgaz olmayan ve termosifonla su ısıtmanın maliyetli olduğu durumlarda kullanılır. Suyu Ani olarak, su rezistans dediğimiz tüpün içerisinden geçerken ısıtan şofben tipidir, yani deposu yoktur suyu kullandığınız kadarını ısıtır, suyu kapattığınız anda ısıtmayı keser. Bu Şofben tipinin olumsuz tarafı evin tüm çeşmelerine değilde sadece takıldığı duş kısmına sıcak su sağlamasıdır. Seçim yapılırken bunlar göz önünde bulundurulması gerekir.

Bozyaka Yeşilyurt Şofben Kurulum Montaj Tamir Teknik Servis

Bir diğer önemli konu ise bu şofben tipi suyu ani olarak ısıttığı için rezistans gücü ve çekilen akım yüksektir. Bu sebepten ötürü şofbein priz veya herhangi bir buattan gelişigüzel elektrik bağlantısının yapılması çok tehlikelidir. Şofbenin elektrik bağlantısı sigorta kutusundan ayrı bir 32 amperlik sigorta şalter bağlantısı yapılarak yeni kablo çekilmesi ile yapılmalıdır.

Karabağlar Elektrikli Şofben Teknik Servisi

Kayra Teknik olarak İzmir Karabağlar ilçesinde elektrikli şofben montaj ve arıza servis hizmeti vermekteyiz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Elektrikli şofben montajı Karabağlar, Ani Su Isıtıcı montajı yeşilyurt, Şofben Arıza Karabağlar, Şofben Elektrik Hattı Kablo Çekimi Karabağlar, Şofben Sigorta Atıyor Arıza Karabağlar
Elektrikli şofben montaj yeşilyurt
Elektrikli şofben montaj Limontepe
Elektrikli şofben montaj Bozyaka
Elektrikli şofben Montaj Uzundere