Kamera Sistemleri Kurulum Ayrancılar 0555 149 61 63

Eviniz veya işyerinizin güvenliği açısından kamera sistemleri oldukça önemlidir. Kamera sistemleri ile kameraların görüş alanında yaşanan olaylar kayıt altına alınmakta ve daha sonra olayın çözülmesi için bu kayıtlar izlenebilmektedir. Ayrıca kameraların ev veya işyerinizde bulunması kötü niyetli kişileri caydırmaktadır. 

Ev veya işyerinizin büyüklüğüne göre kamera sayısına bağlı olarak dörtlü sekizli onaltılı veya otuzikili dvr kayıt cihazı seçimi yapılır. Kameraların seçiminde çözünürlük özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Kullanılan kameralarda gece görüş özelliğinin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Dvr cihazının görüntüleri kaydetmesini sağlayan hard disk seçimide kamera sayısı ve istenilen kayıt gün sayısına göre seçimi yapılır. Kamera sayısına bağlı olarak kameralara enerji veren adaptör seçimi yapılır. Ses kaydı isteniyorsa uygun noktalara ses kaydı için mikrofon montajı veya mikrofonlu kamera montajı yapılır. Kamera sisteminin anlık olarak cep telefonundan izlenilmesi isteniyorsa dvr kayıt cihazına internet bağlantı kablosu çekilerek kayıt cihazı internete bağlanır. Telefondan kameraların izlenebilmesi için cep telefonuna android veya ios iphone yazılımı yüklenerek cep telefonu ile kayıt cihazı eşleştirilir. Kullanılan kameralarda gece görüş özelliğinin olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Kameracı Ayrancılar, Kamera Tamirci Ayrancılar, Kamera Ustası Ayrancılar, Kamera sistemleri montaj Ayrancılar Torbalı, kamera kurulum ayrancılar, kamera sistemleri ayrancılar, cctv kamera sistemleri ayrancılar, ip kamera kurulum ayrancılar, uzaktan izleme kamera ayrancılar, gece görüşlü kamera ayrancılar, hikvision dunlop dahua kamera satış montaj kurulum ayrancılar, Alarm Sistemleri Ayrancılar Torbalı, Dvr Kayıt cihazı Ayrancılar Torbalı izmir