İzmir Elektrikli Şofben Montaj Kurulum Tamir Teknik Servis

İzmir Şofben Teknik Servisi Kayra Teknik olarak; Elektrikli şofben satın almak istiyorsanız veya satın aldığınız elektrikli şofbenin, ani su ısıtıcısının kurulumunu ve montajını yaptırmak istiyorsanız kayra teknik olarak uzman ekibimiz ile kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla sizlere kurulum montaj ve tamir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşarak montaj veya teknik servis talebinizi iletebilirsiniz.

Ani su ısıtıcılar yani Elektrikli şofbenler uygun fiyatı ve pratik kullanımı sebebiyle ya da  doğalgaz olmayan ve termosifonla su ısıtmanın elektriksel olarak maliyetli olduğu durumlarda tercih edilmektedir. İçerisinden geçen suyu Ani olarak, suyun, içerisinde rezistans yani ısıtıcı bulunan kapalı tüpün içerisinden geçerken ısıtan şofben tipidir, yani suyun depolandığı bir deposu yoktur. Suyu kullandığınız kadarını ısıtır, içerisinden geçen suyun akışını kestiğinizde yani suyu kapattığınız anda suyu ısıtmayı keser. Bu Şofben tipinin olumsuz tarafı evin tüm çeşmelerine değilde sadece takıldığı duş kısmına sıcak su sağlamasıdır. Seçim yapılırken bunlar göz önünde bulundurulması gerekir.

Bir diğer önemli konu ise bu şofben tipi suyu ani olarak ısıttığı için rezistans gücü ve çekilen akım yüksektir. Bu sebepten ötürü şofbein priz veya herhangi bir buattan gelişigüzel elektrik bağlantısının yapılması çok tehlikelidir. Şofbenin elektrik bağlantısı sigorta kutusundan ayrı bir 32 amperlik sigorta şalter bağlantısı yapılarak yeni kablo çekilmesi ile yapılmalıdır.

Elektrikli şofben montajı İzmir, Ani Su Isıtıcı montajı izmir, Şofben Arıza İzmir, Şofben Elektrik Hattı Kablo İzmir, Şofben Sigorta Atıyor Arıza İzmir, şofne izmir, şofben servis izmir