Kapı Otomatiği Montajı Ayrancılar 0555 149 61 63

Apartmanların Giriş ve çıkışlarında Kapının daire içerisinden, girişteki zil panelinden veya manuel olarak anahtar veya butonla açılmasını sağlayan sistemler kapı otomatiği olarak adlandırılır. Bu sistemler ile kapıya gelen kişilere daire sakinlerinin uzaktan kapı açması imkanı olmuştur. Gelişen teknoloji ile kapı otomatiklerinde birçok farklı model ve yapıda cihaz piyasada bulunabilmektedir.

Apartman girişleri ve çıkışları sürekli aktif olduğu için kapı otomatikleri sık sık arıza yapabilmektedir. Arıza yapmasının önüne geçilmesi çok zordur fakat kaliteli kapı otomatikleri kullanılarak ve işinde uzman kişilerce yapılan montajlarda arıza yapma durumu en aza indirilebilir.

Kapı otomatiği montajlarında yapılan en önemli hatalardan bir tanesi otomatiğe giden enerji kablosunun rastgele korumasız bir şekilde çekilmesidir. Bu kablolar çocuklar tarafından koparılabilmekte ve sistem arızalanabilmektedir. Bir diğer montaj hatası ise kapı mekaniğinin düzgün montaj yapılmaması sonucu oluşan mekanik arızalardır.

Kapı Otomatiği Arıza Ayrancılar Torbalı İzmir

Kapı Otomatiği Tamir Ayrancılar Torbalı İzmir