İzmir Elektrikli Şofben Montaj Kurulum Tamir Teknik Servis

Kayra Teknik olarak İzmirde ve ilçelerinde Ani Su Isıtıcısı, Elektrikli şofben satın almak veya satın aldığınız elektrikli şofbenin kurulumunu ve montajını yaptırmak istiyorsanız, uzman ekibimiz ile temiz kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla sizlere montaj hizmeti sunuyoruz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Şofben Montaj Servis Kayra Teknik olarak ani su ısıtıcı şofben İhlas, Baymak, Yıldıray, Güner, Arzum, Cemsan, Aura, Veito, Cvs, Fakir, Arnica, Demirdöküm, Proherm, King, Felix, Aksu daha birçok markaya montaj ve teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Elektrikli şofbenler uygun fiyatı pratik kullanımı sebeiyle veya doğalgaz olmayan ve termosifonla su ısıtmanın maliyetli olduğu durumlarda kullanılır. Suyu ani olarak, su rezistans dediğimiz tüpün içerisinden geçerken ısıtan şofben tipidir, yani deposu yoktur suyu kullandığınız kadarını ısıtır, suyu kapattığınız anda ısıtmayı keser. Bu Şofben tipinin olumsuz tarafı evin tüm çeşmelerine değilde sadece takıldığı duş kısmına sıcak su sağlamasıdır. Seçim yapılırken bunlar göz önünde bulundurulması gerekir.

Bir diğer önemli konu ise bu şofben tipi suyu ani olarak ısıttığı için rezistans gücü ve çekilen akım yüksektir. Bu sebepten ötürü şofbenin priz veya herhangi bir buattan elektrik bağlantısının yapılması çok tehlikelidir. Şofbenin elektrik bağlantısı sigorta kutusundan ayrı bir 32 amperlik sigorta şalter bağlantısı yapılarak yeni bir antigron kablo çekilmesi ile yapılmalıdır.

Elektrikli şofben montajı İzmir, Ani Su Isıtıcı montajı izmir, Şofben Arıza İzmir, Şofben Elektrik Hattı Kablo Çekimi İzmir, Şofben Sigorta Atıyor Arıza İzmir