Gaziemir Elektrikli Şofben Montaj Kurulum

Gaziemir de Elektrikli şofben satın almak veya satın aldığınız elektrikli şofbenin kurulumunu ve montajını yaptırmak istiyorsanız kayra teknik olarak uzman ekibimiz ile temiz kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla sizlere montaj hizmeti sunuyoruz. Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Elektrikli Şofben Montajı Kurulumu

Elektrikli şofbenlerinizi, tesisatın durumunu inceleyerek elektrik tesisatınıza en uygun şekilde gerekirse kablo çekimi ve sigorta değişim işlemlerini yaparak kurulumunu yapmaktayız.

Gaziemir Şofben Sigorta Kaçak Akım Rölesi Attırıyor Arızası

Şofbenlerde sigorta atması veya kaçak akım atması durumunda şofbende bir arıza belirtisidir ve bu şekilde şofben kesinlikle kullanılmamalıdır. Vakit kaybetmeden bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşarak arızanın sebebi bulunmalı ve tamiri yapılmalıdır.

Elektrikli Şofbenler neden Tercih Edilmektedir?

Elektrikli şofbenler uygun fiyatı pratik kullanımı sebebiyle veya doğalgaz olmayan ve termosifonla su ısıtmanın maliyetli olduğu durumlarda kullanılır. Suyu Ani olarak, su rezistans dediğimiz tüpün içerisinden geçerken ısıtan şofben tipidir, yani deposu yoktur suyu kullandığınız kadarını ısıtır, suyu kapattığınız anda ısıtmayı keser. Bu Şofben tipinin olumsuz tarafı evin tüm çeşmelerine değilde sadece takıldığı duş kısmına sıcak su sağlamasıdır. Seçim yapılırken bunlar göz önünde bulundurulması gerekir.

Gaziemir Şofben Kablo Çekimi ve Şofben Sigorta Bağlantısı

Bir diğer önemli konu ise bu şofben tipi suyu ani olarak ısıttığı için rezistans gücü ve çekilen akım yüksektir. Bu sebepten ötürü şofbein priz veya herhangi bir buattan gelişigüzel elektrik bağlantısının yapılması çok tehlikelidir. Şofbenin elektrik bağlantısı sigorta kutusundan ayrı bir 32 amperlik sigorta şalter bağlantısı yapılarak yeni kablo çekilmesi ile yapılmalıdır.

Gaziemir Şofbenci

gaziemir şofbenci olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Şofben montajı, kurulumu ve şofben arızalarınızda tamiri veya değişimi için bizlere ulaşabilirsiniz.

https://www.kayrateknik.com