Ayrancılar Elektrikli Fırın Tamircisi Fırın Tamir Servis

Kayra Teknik Olarak Ayrancılar da Elektrikli Fırın Tamiri ve teknik servisi hizmeti vermekteyiz. Her marka elektrikli fırının arıza ve tamir bakım işlemleri adresinizde veya servisimizde yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Arıza tamir Servis Talepleriniz için bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Fırın Tamir 

Fırın arızaları genelde ısıtmama veya yetersiz ısıtma şeklinde olabilmektedir. Bu arıza durumunda fırınınızın ısıtmama sebebinin hangi parçadan olduğu kontrol edilerek gerekli arıza tespiti yapılıp parça değişimi tarafımızdan yapılmaktadır. Rezistans arızasında rezistans değişimi termostatın açıp kapamama görev yapmama durumunda termostat değişimi, veya kontrol anahtarı arızalı ise dğişimi yapılarak gerekli test ve kontroller yapılıp teslim etmekteyiz.

Elelktrikli fırınınız iyi ısıtmıyor mu? Elelktrikli fırınınız çalışmıyor mu? bize ulaşmanız durumunda arıza tespiti ve onarımı yapılarak sizlere teslim etmekteyiz.

Ayrancılar Fırın Rezistans Değişimi

Fırınınızda ısıtmama, fırının çalışırken sigorta attırması, fırının çalışırken kaçak akım sigortası attırması, fırının ıstmaması, fırının pişirmemesi gibi durumlarda ısıtıcı rezistans sağlamlık kontrolü varsa arıza tespiti ve rezistansın yenisi ile değişim işlemlri için hizmet vermekteyiz.

Ayrancılar Elektrikli Fırın Servisi

Ayrancılar da elektrikli fırınınız ile ilgili her türlü arıza durumlarında sizlere teknik servis hizmeti vermekteyiz.

https://www.kayrateknik.com