Ayrancılar Elektrik Tamir Elektrikçi 0555 149 61 63

Kayra Teknik olarak Ayrancılar bölgesinde uzman ekibimiz ve profesyonel test ve ölçüm cihazlarımızla elektrik arıza tamir ve servis hizmetlerini sizlere uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Ayrancılarda Elektrik ustası arıyorsanız Bize 0555 149 61 63 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrancılar Elektrik Tamir

Elektrik Enerjisini mesken içerisindeki linye hatlarına priz lamba hatlarıa dağıtımları sigorta veya şalterler üzerinden yapılır. Bu Sigortalar bağlı bulundukları cihazlara göre seçimi yapılır Aydınlatma tesisatlarındaki sigorta değerleri ile priz hatlarındaki sigorta değerleri ve kablo kesitleri farklıdır. Sigorta arızaları genelde gevşek bağlantı veya yanlış sigorta seçiminden kaynaklanır.

Ayrancılar Elektrik Arıza Servis

Herhangi bir arıza durumunda arıza sebebinin tespiti oldukça önemlidir. Atan bir sigortanın atmaması için sigorta değerinin yükseltilmesi çok yanlış bir uygulama olup olumsuz sonuçlara sebep olabilmektedir. Sigortayı attıran sebepler bulunmalı ve bu sorunlar giderilmelidir.

Kayra teknik olarak uzman ekibimiz ile her türlü elektrik arızalarında servis hizmeti sunuyoruz. İzmir Ayrancılar Torbalı başta olmak üzere ilçelere servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Elektrik Arıza Ayrancılar, Şalter Değişimi Ayrancılar, Sigorta Değişimi Ayrancılar, Elektrikçi Ayrancılar, Elektrik tamirci Ayrancılar, elektrik ustası ayrancılar, Elektrik Arıza Ayrancılar